Solarium natryskowe

SOLARIUM NATRYSKOWE 2

Solarium natryskowe SunnyMist to sposób na uzyskanie opalenizny w zdrowy, prosty i szybki sposób.  Urządzenie jest w w pełni automatyczne i w prosty sposób aplikuje kosmetyk samoopalający na powierzchnię całego ciała  w zaledwie 30 sekund. SunnyMist Revolution wyposażona jest w dysze natryskowe, które rozpylają kosmetyk równomiernie na każdą część ciała tworząc w czasie zabiegu delikatną mgiełkę. Obrotowa podłoga umożliwia prostą aplikację. Dzięki niej nie musimy zmieniać pozycji w czasie zabiegu. Wystarczy, że staniemy przodem do dysz, podniesiemy ręce do góry i ustawimy stopy w oznaczonym miejscu.

Solarium natryskowe SunnyMist nie wymaga obecności personelu w czasie zabiegu. Dzięki temu użytkownik ma zapewnioną całkowitą intymność. M.in. dzięki temu, że kabina jest bardzo prosta w obsłudze. Po tym jak pracownik salonu, umieści wybrany kosmetyk w kabinie, użytkownik pozostaje sam w pomieszczeniu. Po przygotowaniu się do zabiegu, wchodzi do kabiny i naciska guzik „start”. Cała aplikacja odbywa się w sposób automatyczny i dzięki temu uzyskujemy także powtarzalność efektu.

Jedyną rzeczą o jaką musi zadbać użytkownik to odpowiednie przygotowanie się do zabiegu. Przed opalaniem natryskowym należy złuszczyć stary naskórek za pomocą peelingu (min. 24 h przed aplikacją), i nie natłuszczać skóry olejkami, aby kosmetyk dobrze się wchłonął.

Kabina umożliwia aplikację płynów samoopalajacych SunnyMist Shine w trzech odcieniach: light, medium i dark. Są to kosmetyki bogate w odżywcze i regenerujące substancje. Dzięki temu, w czasie zabiegu nie tylko zyskujemy piękny odcień opalenizny, ale także nawilżamy i odżywiamy skórę.

Solarium natryskowe SunnyMist to pierwsza automatyczna kabina wyprodukowana w Polsce. Pojawiła się na rynku w roku 2016 i zaraz po tym zaczęła zdobywać liczne nagrody na prestiżowych targach i konferencjach rynku kosmetycznego, m.in. Złoty medal na Międzynarodowych Targach Poznańskich, a także wyróżnienie Beauty Forum Awards. 

Sprawdź efekty na zdjęciach – opalanie natryskowe przed i po >>