Opalanie natryskowe – cena coraz bardziej dostępna

OPALANIE NATRYSKOWE CENA

 

 

 

Opalanie natryskowe  –  cena zależy od metody

Wielu osobom opalanie natryskowe kojarzy się ze sporym wydatkiem. Z przyjemnością na którą można sobie pozwolić tylko na specjalne okazje jak ślub czy wyczekiwana impreza. Czy rzeczywiście zdrowa opalenizna to coś nieosiągalnego na co dzień?

Analizując koszty takiego opalania należy przedstawić 3 możliwe formy. Opalanie za pomocą pistoletu natryskowego przez kosmetyczkę (w salonie lub w domu) i zabieg opalania natryskowego w automatycznej kabinie.

Opalanie natryskowe w domu klienta – cena x 2

Sesja opalania natryskowego za pomocą pistoletu może być wykonana  przez kosmetyczkę w salonie lub w domu klienta. Jeżeli jest wykonywany w domu, odbywa się zazwyczaj w przenośnym namiocie za pomocą pistoletu natryskowego. Oczywiście w tej opcji oszczędzamy cenny czas, ale na pewno nie oszczędzamy pieniędzy. Koszt takiego zabiegu jest bowiem zazwyczaj dwukrotnie wyższy od tego wykonywanego w salonie i wynosi około 190-200 zł.

Opalanie w salonie

W salonie kosmetycznym mamy do wyboru dwie opcje. Pierwszą jest opalanie przez kosmetyczkę za pomocą pistoletu. Czas trwania zabiegu to ok. 30 minut. Koszt takiego opalania wychodzi znacznie mniej niż w domu. Przykładowo w Warszawie cena wynosi ok. 120-130 zł, możliwe jest również częściowe opalanie – od pasa w górę lub w dół (koszt ok 50-80 zł), albo sama twarz, dekolt lub szyja (ok 30-60 zł). Dla porównania w Białymstoku jest to koszt około 80-90 zł.

Drugą opcją opalania w salonie jest zabieg w automatycznej kabinie do opalania natryskowego. Aplikacja kosmetyku w takiej kabinie trwa ok. 30 sekund. W tym czasie za pomocą specjalnych dysz kosmetyk zostaje nałożony równomiernie na całe ciało. Kosz i efekt takiego zabiegu jest konkurencyjny w porównaniu do opalania pistoletem. W Warszawie opalanie natryskowe w kabinie kosztuje 80 zł, a w Białymstoku tylko 39 zł.

Sprawdź, gdzie możesz skorzystać z opalania natryskowego SunnyMist >>