SunnyMist Shine


MOC ROŚLINNYCH SKŁADNIKÓW


Płyny opalające SunnyMist Shine zawierają roślinne składniki, które pielęgnują skórę i pozwalają utrzymać efekt opalenizny nawet do 7 dni. Zawarta w płynach erytruloza nadaje skórze naturalny odcień, który pogłębia się po upływie 24 godzin. Kwas hialuronowy i ekstrakt z liści ratanii uelastycznia i nawilża naskórek.


Ekstrakt z ratanii
Wyciąg z liści krzewu pochodzącego z Ameryki Płd., który zapewnia głębszy odcień naturalnego brązu, a także chroni naskórek przed działaniem wolnych rodników.
Kwas hialuronowy
Naturalny związek występujący w naszym organizmie, który pełni fundamentalną funkcję w utrzymaniu prawidłowego nawilżenia skóry.
Erytruloza
Cukier występujący w wielu roślinach. Bardziej trwały niż DHA. Sprawia, ze efekt opalenizny pogłębia się po upływie 24 godzin i utrzymuje przez dłuższy czas.3 ODCIENIE ZŁOCISTEGO BRĄZU

Wybierz swój odcień

EFEKT ZALEŻY RÓWNIEŻ OD CIEBIE

24 H PRZED ZABIEGIEM
Min. 24h przed opalaniem wykonaj peeling całego ciała. Po peelingu nie używaj kremów, maseczek, maści i innych produktów mogących ograniczyć chłonność naskórka. W dniu aplikacji preparatu samoopalającego należy umyć ciało mydłem bez środków natłuszczających.

PRZED WEJŚCIEM DO KABINY
Przed wejściem do kabiny zmyj makijaż, a następnie zdejmij odzież, biżuterię i okulary. Jeśli masz niepomalowane paznokcie, warto nałożyć na nie wazelinę (pomalowane nie ulegną przebarwieniu). W ten sam sposób warto zabezpieczyć skórki dookoła oraz łokcie. Na stopy przyklej specjalne stópki ochronne. Zepnij włosy i ew. załóż czepek, jeżeli chcesz aby włosy pozostały suche.

PO ZABIEGU
Bezpośrednio po wysuszeniu skóry załóż luźną odzież w ciemnych kolorach. Nie myj skóry przez min. 6 godzin od aplikacji kosmetyku i unikaj intensywnych ćwiczeń fizycznych.