SunnyMist Cool

DOBRY TRENING WYMAGA KONKRETNEGO CHŁODZENIA


Tonik chłodzący SunnyMist Cool to kompozycja aktywnych składników, które w skuteczny i szybki sposób obniżają temperaturę mięśni po dużym wysiłku fizycznym. Schłodzenie pozwala na szybką regenerację tkanki, niweluje ból potreningowy i pomaga w szybszym spalaniu tkanki tłuszczowej. Efekt jest odczuwalny po 5-10 minutach od momentu aplikacji. Dzięki metodzie natryskowej, tonik jest nakładany równomiernie na całą powierzchnię ciała, a jego działanie utrzymuje się przez ok 2 godziny.


EFEKTY, KTÓRE WIDZISZ OD RAZU


REGENERACJA MIĘŚNI
Wyciąg z wąkroty przyśpiesza naturalną regenerację tkanki.
ZMNIEJSZENIE BÓLU
Obniżenie temperatury mięśni w znaczny sposób wpływa na zmniejszenie bólu potreningowego.
SCHŁODZENIE
Silnie chłodzące działanie mleczanu mentylu daje wyraźnie odczuwalną ulgę po wysiłku.

.

DLACZEGO CHŁODZENIE MIĘŚNI PO TRENINGU JEST TAKIE WAŻNE?  


Odpowiednio przeprowadzoną rozgrzewką możemy przygotować mięśnie do wysiłku, tak po treningu schłodzeniem możemy pomóc im się szybciej i skuteczniej zregenerować.

W jaki sposób zimno oddziałuje na nasz organizm?

Pobudzenie skórnych receptorów zim¬na zwiększa aktywność zaopatrujących skórę współczulnych włókien naczyniozwężających, przez co znacznie zmniej¬sza obrzęki. Obniżona temperatura spowalnia metabolizm tka¬nek, zmniejsza wrażliwość nerwowych zakończeń bólowych oraz hamuje prze¬wodnictwo w neuronach, dzięki czemu działa przeciwbólowo.
Wiele badań naukowych potwierdza, że proces chłodzenia po ćwiczeniach jest korzystny dla redukcji wewnętrznego obciążenia termicznego i może być korzystny dla wytrzymałości lub wydajności przy długotrwałych ćwiczeniach o wysokiej intensywności.